WebSite

WebSite je jednoduchý Drag & Drop (Přetáhni & Pusť) editor, který vám umožní si vytvořit hezké a moderní stránky během několika minut.

Služba zahrnuje nejen generátor stránek (editor), ale i hosting a u placených variant i e-mailové schránky s vlastní doménou. Na první rok od nás získáte jako dárek doménu zdarma.

WebSite

WebSite je ideální nástroj pro podnikatele,
živnostníky a jednotlivce k tvorbě vlastních webových stránek.

nejlepším řešením, jenž umožňuje vytvořit levnější a bezpečnější webové stránky než je tomu u konkurenčních služeb.

Jednoduchý Drag & Drop editor

Jednoduše a rychle přidejte na svůj web obsah, obrázky, videa, formuláře, vyskakovací okna, mapy a ikony sociálních sítí. Nepotřebujete žádného webmastera a žádného správce. Od dnešního dne zvládne vyrobit webové stránky každý.

Začněte šablonou, která vyhovuje vašemu stylu a potřebám. Nezáleží, jestli jste realitní makléř, fitness trenér, muzikant nebo majitel autoservisu, jednoduše si vytvořte něco jedinečného. Nabízíme též domény.

V editoru WebSite bylo vytvořeno již tisíce webů, a to od těch nejmenších až po několika set stránkové. Funkce editoru nejlépe využijete pro generování statických webových stránek, například firemních vizitek, blogů, osobních webů, webů pro restaurace, řemeslníky, podnikatele, freelancery a mnoho dalších. 

Fotobanka s více než 5 miliony obrázky – nemusíte se obávat porušení autorských práv

Vyprávějte svůj příběh vizuálně. Nahrávejte své vlastní fotografie a doplňte je volně dostupnými obrázky z fotobanky.

Vlastní webové stránky

Slevový kupón pro slevu 50% na objednávku WebSite ( lze uplatnit v prvním kroku objednávky):     WS221SCBWI