Havarijní pojištění online

Sjednejte si havarijní pojištění online z pohodlí vašeho domova.

V dnešní době se vozidlo stalo nedílnou součástí života mnohých z nás. I když se většina řidičů snaží maximalizovat bezpečnost své jízdy, dopravní nehoda nás může potkat kdykoli. Našim vozidlům však hrozí i jiná rizika a nebezpečí. 

Common Injuries Resulting From Car Accidents | Kraft & Associates, P.C.

Havarijní pojištění online

Pro případ zavinění dopravní nehody je zde havarijní pojištění, které slouží ke krytí škod na vlastním automobilu při dopravní nehodě. Není na rozdíl od povinného ručení povinné.

Lze se pojistit pro případ havárie, krádeže, živlům, vandalismu. Kombinace a výběr těchto rizik je zcela na klientovi, může se pojistit na samostatná rizika, ale může si vybrat i kompletní pojištění (tzv. all risk). Existují také další rizika, která nás mohou ohrozit a je vhodné se připojistit:

pojištění skel, zavazadel, úrazové pojištění řidiče i cestujících, pojištění pro případ nákladů za nájem náhradního vozidla, atd.

Havarijní pojištění je dobrovolné a v případě nehody jsou peníze vypláceny Vám i přes skutečnost, že jste viníkem celé situace.

RIZIKA KRYTÁ Z HAVARIJNÍHO POJIŠTĚNÍ

  • havárie – zaviněná autonehoda
  • odcizení – krádež vozidla nebo jeho částí
  • živel – poškození nebo úplné zničení vozidla živelnými vlivy
  • vandalismus – škoda způsobená zásahem cizí osoby nebo vandalismem

Nezávazně si spočítejte, nic po vás nechceme, a když budete chtít, můžete vše sjednat online                Spočítat cenu

Havarijní pojištění online

Pojišťujeme vozidla, které jsou určena jak k běžnému použití, tak také taxislužbu, autoškolu, s právem přednosti v jízdě i historická vozidla se zvláštní RZ (veterány).

Pojistit lze i vozidla, která zatím nemají registrační značku, protože ještě nebyla přihlášena. Po přihlášení je však nutné přidělenou RZ nahlásit přímo na pojišťovnu nejpozději do 15 dní od uzavření smlouvy.

Při sjednávání si sami stanovíte pojistnou částku, která je limitem pojistného plnění. Měla by odpovídat obvyklé ceně vozidla – tj. ceně, za jakou byste dané vozidlo v daném stavu, provedení a výbavě pořídili dnes např. z autobazaru. Součástí je vždy určitá spoluúčast.

Bonus

Bonus je bezeškodní průběh předchozího pojištění. Pojišťovny samozřejmě nabízejí slevy za bezeškodní průběh a klient díky vysokému bonusu může získat u některých pojišťoven slevu až 60% na havarijním pojištění.

U nás nepotřebujete mít potvrzení od předchozí pojišťovny. Stav vašeho bonusu/malusu převezmeme z povinného ručení, sami si jej automaticky zjistíme z evidence ČKP

Spočítat cenu